Kritéria přijímání ke vzdělávání - školní rok 2018/19

Přihlášení do žákovských knížek pro rodiče, žáky
 Sponzoři školy:

Divadlo - fotky

Celostátní přehlídka dětských skupin scénického tance v Kutné Hoře

• Přidáno: 30.05.2017   |   16 čtení / zobrazení
Spolek rodičů a přátel základní umělecké školy v Šumperku zorganizoval ve dnech  19. – 21. května 2017 zájezd vybraných žáků tanečního oboru na 34. celostátní přehlídku dětských skupin scénického tance, kterou pořádala z pověření Ministerstva kultury a Města Kutná Hora NIPOS-ARTAMA Praha a Městské Tylovo divadlo Kutná Hora ve spolupráci s GASK a Průvodcovskou službou Kutná Hora. Akce se připojila k Týdnu uměleckého vzdělávání a amatérské tvorby a v prodlouženém víkendu se taneční skupina žáků naší školy zúčastnila řady tanečních představení, dílen a inspirativních setkání, na kterých mohla porovnat síly a vzájemně se inspirovat nejen výkony žáků některých základních uměleckých škol, ale také tanečními kreacemi souborů z oblasti zájmového vzdělávání a volnočasových aktivit. Krásné prostředí historického města, excelentní počasí a pohodová atmosféra přinesla účastníkům zážitky, na které budou dlouho vzpomínat. Jménem žáků děkujeme zúčastněným rodičům za spolupráci.