
Krásné prázdniny!
Milí žáci, vážení rodiče,
děkujeme vám za celý školní rok plný hudby, zpěvu, tance, výtvarné tvorby i divadelních zážitků. Velmi si vážíme vaší práce, podpory a společně prožitých okamžiků.
Přejeme vám pohodové léto, spoustu slunce, odpočinku, nových zážitků a radosti s rodinou i přáteli. Ať si prázdniny užijete ve zdraví, s úsměvem a načerpáte energii do dalšího školního roku.
Těšíme se na setkání s vámi opět v září!
Krásné prázdniny přeje vedení a pedagogové naší ZUŠ.
zobrazit celý článek...













