Základní umělecká škola, Šumperk
    Leták školy

    Třídní besídka 18.4.2021 v 18:00

    ZUŠ Šumperk
      Žerotínova 11
      787 01   Šumperk
      tel: +420 583 214 361
      mobil: +420 602 807 998
     
      ID datové schránky: pwjqfwz

    QR code
    Pramet - sponzor školy ZUŠ Šumperk
    Nadace Karla Komárka
    ing.Blažek - sponzor školy ZUŠ Šumperk
    Alois Pospíšil - sponzor školy ZUŠ Šumperk

    Školní rok 2019/2020

    1. Hra na kytaru - okresní kolo –ZUŠ Zábřeh

    Kategorie:

    Hra na kytaru sólo

    0. kategorie

    1 Szostek Jiří                                                              (Strachotová)              1. místo

    2 Talianová Martina                                                 (Strachotová)             1. místo

    I. kategorie

    1 Sýkora Jan                                                              (Strachotová)              1. místo

    2 Ruprich Martin                                                      (Strachotová)              1. místo

    II. kategorie

    1 Možný Šimon                                                         (Strachotová)              1. místo s postupem

    2 Pleyerová Nicol                                                      (Strachotová)              1. místo s postupem

    3 Zavadil Antonín                                                      (Juřička)                      2. místo

    4 Špatinová Adéla                                                     (Sekyra)                      2. místo

    IV. kategorie

    1 Kolář Richard                                                         (Strachotová)              1. místo s postupem

    Kategorie:

    Kytarová dua

    II. kategorie

    1 Kytarové duo (Kolář, Zavadil)                                (Strachotová, Juřička) 1. místo

    2. Hra na smyčcové nástroje – okresní kolo -  ZUŠ Zábřeh

    Hra na housle

    0. kategorie

    1. Býmová Lada                                                       (Procházková)             2. místo

    2. Sochorová Marie                                                 (Procházková)             2. místo

    3. Maláč Petr                                                            (Nezbedová)               3. místo

    I. kategorie

    1. Raditschová Melanie                                           (Eliášová)                    1. místo s postupem

    2. Sovadina Matěj                                                    (Nezbedová)               3. místo

    II. kategorie                                                  

    Mrázek Viliam                                                           (Nezbedová)               2. místo

    IV. kategorie

    Klimešová Eliška                                                        (Nezbedová)               2. místo

    VI. kategorie

    Štrpková Zuzana                                                        (Nezbedová)               1. místo s postupem

    VII. kategorie

    Šimová Lenka                                                             (Váňová)                     1. místo s postupem

    Dokoupil Matěj                                                          (Eliášová)                    2. místo

    Koncertantní obsazení

    III. kategorie

    1. Brokešová – Váňová                                              (Nezbedová)               2. místo