USNESENÍ VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY ze dne 12. října 2020 č. 1022 o přijetí krizového opatření

• Přidáno: 13.10.2020   |   33 čtení / zobrazení

Vážení rodiče,

základní umělecká škola podle uvedeného usnesení vlády přechází ve výše uvedeném období v plném rozsahu na distanční formu výuky bez osobní přítomnosti žáků.

Ve dnech 26. října 2020 od 00:00 hod. do dne 27. října 2020 do 23:59 hod. zakazuje vláda osobní přítomnost žáků základních uměleckých škol na základním uměleckém vzdělávání. Protože na tato data navazuje státní svátek a následně podzimní prázdniny, nebude v základní umělecké škole v týdnu od 26. října do 1. listopadu probíhat výuka.

V tomto a příštím týdnu vás budou kontaktovat učitelé, kteří s vámi dohodnou konkrétní formu distanční výuky (zadávání úkolů, online výuka, …). Prosíme o vaši vstřícnost a spolupráci. Jsme si vědomi toho, že nastalá situace není jednoduchá pro žádnou ze zúčastněných stran.

Děkuji za pochopení, věřím, že se nám společnými silami podaří nelehké období překlenout a přeji pevné zdraví a hodně sil.

PaedDr. František Havelka, Ph.D., ředitel školy