Elektronická přihláška k zápisu na školní rok 2024/2025

Učitel roku Olomouckého kraje 2022

• Přidáno: 30.03.2022   |   38 čtení / zobrazení

Pan ředitel školy, PaedDr. František Havelka, Ph.D., obdržel z rukou hejtmana Josefa Suchánka prestižní Cenu radního Olomouckého kraje pro oblast školství.

Slavnostní předávání tohoto ocenění se uskutečnilo v rámci vyhlášení Učitele roku Olomouckého kraje v RCO Olomouc v pondělí 28. března, tady symbolicky v den, který je k poctě učitelům vyhlášen. Akce se zúčastnili také zástupci Olomouckého kraje.

František Havelka se téměř 40 let intenzivně věnuje pedagogické činnosti v oblasti uměleckého vzdělávání. V minulosti působil jako vysokoškolský pedagog, hudebník a metodik pro oblast uměleckého školství Olomouckého kraje. Od roku 2010 je ředitelem Základní umělecké školy v Šumperku. Jako přední odborník ve svém oboru se po celou dobu výrazným způsobem podílí na rozvoji uměleckého vzdělávání v Olomouckém kraji.