Soutěž ve hře na dřevěné dechové nástroje

• Přidáno: 05.03.2015   |   31 čtení / zobrazení
5. března 2015 nás reprezentovali naši žáci na okresním kole soutěže základních uměleckých škol ve hře na dřevěné dechové nástroje. Všichni soutěžící zahráli velmi dobře, vystoupení byla nápaditá, skvělé výkony podali i naši učitelé - korepetitoři. Všem bychom chtěli moc poděkovat a vážíme si toho, že reprezentovali vzorně naši školu. Umístění žáků: Zuzana Kamlarová- 2. místo; Markéta Toroni - 3. místo, Tereza Tesařová - 2. místo; Julie Kubíčková - 1. místo; Martina Plháková - 2. místo; Vanessa Kreinerová - 1. místo; Adéla Rýznarová - 2. místo, Kryštof Maixner - 2. místo; Lucie Brostíková - 2. místo; Kristýna Čmakalová - 3. místo; Vanessa Nitsche - 2. místo; Ladislav Mlčoch - 1. místo. Velký dík patří pedagogům Antonínu Minářovi, Marcele Novákové, Petru Kocůrkovi, Heleně Štědroňové a Jiřímu Hlochovi, kteří věnovali přípravě svých žáků nemalé úsilí. Děkujeme.