Okresní kolo soutěže v sólovém a komorním zpěvu

• Přidáno: 24.02.2015   |   19 čtení / zobrazení
24. února se v prostorách naší školy konalo okresní kolo národní soutěže základních uměleckých škol v sólovém a komorním zpěvu. Umístění našich žáků v sólovém zpěvu: Terezie Venoušová - 1. místo s postupem do krajského kola; Alexandra Fleková - 3. místo; Sára Vašíčková - 1. místo s postupem; Kateřina Kuklová - 3. místo; Adéla Štěpánová - 2. místo; Anna Žůrková - 2. místo; Barbora Kuklová - 3. místo; Lukáš Rozsíval - 1. místo s postupem; Jana Klíčová - 2. místo; Anežka Rozsívalová - 1. místo s postupem; Eliška Suchomelová - 1. místo s postupem. Umístění našich žáků v komorním zpěvu: Anna Žůrková, Adéla Štěpánová - 1. místo s postupem; Eliška Suchomelová, Anežka Rozsívalová - 1. místo s postupem. Všichni žáci jsou ze tříd učitelek Hany Johnové a Yvony Jurčíkové a budou nás reprezentovat 11. března v Olomouci na krajském kole. Blahopřejeme a přejeme hodně úspěchů.